След напълно разпродаденото парти за Хелоуин, обновеният клуб "Ялта" се готви за официалното си откриване на 9 ноември.
Вече с две зали, с нова концепция и интериор, перфектен звук, допълнителни гардероби и тоалетни, амбициите на управата на заведението са да представи на родните клъбъри много качествени парти изживявания. В клуба ще бъде обособена и VIP зона, даваща перфектна видимост към диджея и дансинга в основната зала.
За откриването феновете на електронната музика ще бъдат посрещнати с комбинацията от качествени чуждестранни и любими родни артисти. В новата зала на столичния клуб - Room 2, с 5-часов сет британската техно кралица Nicole Moudaber отново ще покаже уникалния си стил и техники на миксиране.
Room 1 пък ще зарадва присъстващите неподправения почерк и заряд на музиката на нюйоркския диджей и продуцент Dennis Ferrer прави. За първи път той ще доведе у нас и германския си любимец Andre Hommen, който редовно кани като свой подгряващ диджей.
Освен чуждестранните гости, на откриващото парти ще се изявят и резидентите на клуба - Liubo Ursiny и Juan Alvarez, които многократно са показвали своята класа и талант.
Билети за откриващото парти могат да бъдат закупени от мрежата на Eventim.bg и на място на цена от 25 лв.
Резервации могат да бъдат направени само на място в клуба.
Обновеният клуб Ялта отваря врати с две зали и нова концепция
4219

Коментари