Sirenia с юбилеен концерт в София, унгарските симфо-метъли Meteora ще открият за хедлайнърите
Atmosphere се завръщат в София с Phere & Loathing: The Unamerican Tour
Euphrosyne за първи път в София, ще ударят с невероятните Zima и мрачните End Of Dawn
Breaking Benjamin за пръв път в България - със специални гости Palaye Royale
Putrid Pile: ударна доза брутален щатски дет метъл на живо в София
Ali пак на сцена, но с ново звучене и премиера на неиздавани песни
Премиерен концерт на триото на Шинго Масуда, Джей Дишлиев и Исабел Сокол-Оксма в Деня на джаза
Връчват Годишните музикални награди за нова българска поп и рок песен БНР Топ 20 за 2025 година
The 69 Eyes на живо в София. Mагията на хелзинкските вампири
Нов сингъл от Veniamin преди албума "Да бъда твой" и първия му самостоятелен концерт
София запя с Деспина Ванди в силно емоционална гръцка вечер
Допълнително представление на Cirquе du Soleil в София

Орлин Павлов спечели ВИП Брадър 2012


Орлин Павлов спечели ВИП Брадър 2012

5563

Орлин Павлов е победителят в поредното издание на риалитито ВИП Брадър (VIP Brother) 2012.

Певецът, който се изправи срещу Фънки във финален двубой, събра 55, 8% от зрителските гласове по време на последното шоу, което се състоя на на 17 ноември.

Благой Иванов-Багата напусна Къщата първи от финалистите, а малко след него си тръгна и синоптичката Никол. Третото място е за Къци Вапцаров. Той и Фънки изненадаха на напускане с прегръдка. Димитър Ковачев-Фънки, който бе класиран на второ място, му каза: "Филмът свърши, обичам те". Къци пък по-късно сподели, че също го обича и е научил много от него."Орлин е сладур, той трябваше да спечели", заяви след излизането си от Къщата музикантът.

По време на шоуто финалистите изнесоха концерт от дуетни изпълнения. Той беше открит от Багата и поп-фолк певицата Анелия, които изпълниха песента "Завинаги" (в оригинал с участието на Миро). Поли Генова пък беше дуетната половинка на Къци, с когото изпяха нейния хит "На инат", а Никол се изяви с рапъра Криско в "Почивни дни". Фънки предпочете класиката на Контрол  "Най-щастливият ден", а Орлин излезе на сцената с Графа и Бобо за мегахита "Дим да ме няма".

"Това определение - "Любима звезда на България", звучи много високопарно. Нямам идея защо зрителите ме избраха. Всеки има фенове. Аз не мога да говоря за себе си. Искам да благодаря на всички, които влязоха в Къщата. Мога да кажа, че с всички тях съм в много добри отношения", бяха първите думи на Орлин, чиято победа дойде точно три години след като бе коронован за "Крал на бала" в друг телевизионен риалити формат - първия сезон на танцувалното шоу Dancing Stars. Както MySound.bg писа, той се състезаваше там партнирайки на Яна Акимова.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички