Монументалният Робърт Плант със Saving Grace и Сюзи Дайън в Пловдив. All That Glitters…
Boney M.Xperience и Kaoma с общ концерт в София
Екстремизъм от Швейцария с Market Saturee и българите Вредител
"Rock Sensation – Договорът" изправи на крака близо 4 000 души
Траш метъл ветераните от Дания Artillery с първи концерт у нас. Удрят заедно с гърците Leatherhead и родните Mental Destruction
Кралицата на блус и рок музиката Бет Харт идва отново в България през лятото
Скандинавските поп феномени Marcus & Martinus с концерт на нова локация за още по-добро изживяване
Съвместен концерт на 40 Days Later, Herta и MoGa - триумф на модерния метъл
Hеlloween с нов албум хедлайн в афиша на Midalidare Rock In The Wine Valley 2026. Giants & Monsters
Мюзикълът "Rock Sensation – Договорът" разпродаде зала 1 на НДК
"Кръстопът на културите" - концерт-спектакъл на Нина Николина и ансамбъл Тракия
DJ Павел Петров – от Щатите и Чили до EXE Audio Showcase в CLWD София

Панайот Панайотов: Нека казват, че съм чалгаджия


Панайот Панайотов: Нека казват, че съм чалгаджия

4813

"Никой от нас не печели от войната с фолка", каза на промоцията на новия си албум "Шопкиня 2" легендата на родната естрада Панайот Панайотов.

"Нека ме наричат чалгаджия, само искам да ме коментират. Истината е, че трябва да се учим от фолкпевците – колкото и да не се понасят, те правят съвместни турнета и когато са на сцена, забравят личните отношения. А в поп-музиката винаги има скандали, всеки е срещу всеки и нещата не вървят", възмути се певецът на събитието във вторник.

Това е причината преди година да се провали идеята му за съвместен концерт на всички мъже в поп музиката, довери още той. Повечето отказали да делят сцена с колегите си, понеже смятали другите за не толкова изключителни колкото себе си.

"И в този албум ритмите са балкански – но това не е чалга. Вярно е, че радиата и телевизиите са корумпирани и не излъчват новите ми песни. Докато не си платя", разкри болката на колегите си Панайот.

Освен албум, певецът представи пред журналисти и три нови видеоклипа – единият от които ремикс на така обичаната песен "Шопкиня", която не се стърпя и изпълни и на живо.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички