Трибют на легендарните Death и Chuck Schuldiner от Death To All в София, съпорт - полските траш-прогресив метъли Species
Даниел Пеев-Дънди е големият победител в "Като две капки вода" 2026
Легендарните американски рокаджии Clutch за първи път в България
Skillet се завърнаха в София с енергично шоу и "жив дебют" на нова песен
Самба Туре от Мали за първи път в България
Лиса Джерард от Dead Can Dance със спектакъла "Гласовете на вятъра" на Петър Дундаков у нас
Историческо: Dara донесе първа победа на България в "Евровизия" с песента "Bangaranga"
Dara се класира за големия финал на "Евровизия", ще представи "Bangaranga" на 16 май
Тематичните вечери Metal Battles продължават в клуб Live & Loud: Класиката срещу новата вълна
Румънските блек метъли NocturN с два концерта в България
Пустинните легенди Tinariwen се завръщат в София с новото си турне The Hoggar Tour
Selah Sue And The Gallands с ексклузивен клубен концерт в Sofia Live Club

Силен сет на David Morales в Ялта


Силен сет на David Morales в Ялта

1508

Странно защо навръх Националния празник на българите софийските улици и заведения бяха пусти и невесели...

Къде и как празнува българинът националните си празници, за мен остава неизвестно. Това не попречи на столичния клуб "Ялта" да нахлуе с все сила в програмата си за месец март заедно с американеца Дейвид Моралес (David Morales). Горкият Дейвид обаче – така и не му се случи да нацели пълен клуб в София за трета поредна година. По една или друга причина в неговите вечери така се получава, че посещението е слабо.

Еуфория обаче не липсваше и малкото хора, които бяха решили да се отбият в клуба оная вечер, се радваха на саунда на знаменития гост. Той пък беше подредил най–добрия си сет за последните 3 години, през които пуска в София. Така че този път има за какво да съжаляват феновете, които пропуснаха събитието.

Истината обаче е, че онези, които издирват най–доброто място да се забавляват в събота вечер, го намериха именно в "Ялта" - с неподправения американски хаус, без да се интересуват от това колко още човека купонясват наоколо. И сам хаус маниакът е хаус маниак, нали така?!

А аз стискам палци на Дейвид да си получи най-после заслужената (като бройка) публика другия път в София.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички