Трибют на легендарните Death и Chuck Schuldiner от Death To All в София, съпорт - полските траш-прогресив метъли Species
Даниел Пеев-Дънди е големият победител в "Като две капки вода" 2026
Легендарните американски рокаджии Clutch за първи път в България
Skillet се завърнаха в София с енергично шоу и "жив дебют" на нова песен
Самба Туре от Мали за първи път в България
Лиса Джерард от Dead Can Dance със спектакъла "Гласовете на вятъра" на Петър Дундаков у нас
Историческо: Dara донесе първа победа на България в "Евровизия" с песента "Bangaranga"
Dara се класира за големия финал на "Евровизия", ще представи "Bangaranga" на 16 май
Тематичните вечери Metal Battles продължават в клуб Live & Loud: Класиката срещу новата вълна
Румънските блек метъли NocturN с два концерта в България
Пустинните легенди Tinariwen се завръщат в София с новото си турне The Hoggar Tour
Selah Sue And The Gallands с ексклузивен клубен концерт в Sofia Live Club

Underground Style закрива сезона в клуб Pork Pie


Underground Style закрива сезона в клуб Pork Pie

6382

"Риъл Саунд Рентал" и "Порк Пай" (Pork Pie) са подготвили тридневен фестивал за край на сезона.

Първото издание на Underground Style ще се състои в популярния столичен клуб в Борисовата градина между 28 и 30 септември.

Организаторите са предвидили огромна сцена, озвучаване, осветление и мултимедия. В програмата са някои от най -популярните родни изпълнители в различните жанрове на т.н. ъндърграунд.

Събитието форсира днес с Rejection и Вендета (Vendetta) - чудовищата на българския хардкор.

Както MySound.bg информира, бандата се завърна славно в светлината на прожекторите със своя нов албум - "Време разделно". Дискът е записан от Бурян Маслев и Кирил Янев в студиото на "Саунд Криейтив Тийм", София.

"Това заглавие няма нищо общо с тематиката на едноименния филм! Албумът е кръстен на наша песен, в която се говори за предателство и раздяла между приятели, или в любовни връзки, и съпровождащите ги емоции. Вендета не е била и никога няма да бъде група, свързана с някакви политически, националистически или други идеологии!", категорични са момчетата, които шумно представиха новия си материал на цял мини-фест в столичния клуб Mixtape 5 в компанията на именитите калифорнийци Фърст Блъд (First Blood).

Спенс е в афиша на фестивала утре, а феновете на Фючър Шок (Phuture Shock) да очакват своите любимци на 30 септември.

Началният час на концертите е 20.30.

Билетите и за трите изяви са на цена от 5 лв.

Още - на:

http://www.facebook.com/pages/Underground-Style/112465568858473?ref=ts

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички