Ali пак на сцена, но с ново звучене и премиера на неиздавани песни
Премиерен концерт на триото на Шинго Масуда, Джей Дишлиев и Исабел Сокол-Оксма в Деня на джаза
Връчват Годишните музикални награди за нова българска поп и рок песен БНР Топ 20 за 2025 година
The 69 Eyes на живо в София. Mагията на хелзинкските вампири
Нов сингъл от Veniamin преди албума "Да бъда твой" и първия му самостоятелен концерт
София запя с Деспина Ванди в силно емоционална гръцка вечер
Допълнително представление на Cirquе du Soleil в София
Ерол с дебютен самостоятелен албум - "Пак отначало", събира Уикеда за представянето му на живо в София
Electric Guitarlands 2026 на живо в София: легендите на шреда в единство
Lek City Case с премиера на нов сингъл и видео – "Trouble Is My Middle Name"
Nothing But Thieves се присъединяват към Idles, Underworld и Three Days Grace в афиша на Sofia Live Festival 2026
Metal Battles в клуб Live & Loud, започна се. Първият тематичен сблъсък е на 25 април

ЧРД на Васко Кръпката


ЧРД на Васко Кръпката

7033

Васил Георгиев, по-известен като Васко Кръпката, става на 52 днес.

Блусменът ще събере най-близките си приятели в столично заведение надвечер.

"Много тесен кръг, но все проверени авери", поясни за MySound.bg музикантът.

"Казал съм: не искам подаръци, но всеки от присъстващите трябва да ми изпее поне едно парче - по избор. Доста съм тормозил моите приятели през годините, с музикантите от Кръпка Блус бенд само ще слушаме сега, а феновете ще ни забавляват", каза с усмивка Васко, като подчерта, че повечето от поканените не са негови колеги, а просто "крайни, доказани меломани".

Съпругата на Васко - Елена, репетира на пианото пиеса на Шуберт, с която да поздрави половинката си. Децата им също ще уважат купона днес.

Веднага след края на партито Кръпката продължава да работи по организацията на две събития: July Morning и July Evening.

Първото ще се състои на Бистришките поляни на Витоша по случай Джулая (30 юни и 1 юли), като идеята е да прелее в преносрочения фестивал "Цвете заГошо ".

Единайстото издание на традиционния блус-рок хепънинг ще се състои в столичния Южен парк на 2 и 3 юли.

"Стига, разбира се, да са приключили ремонтните дейности около мястото и необходимата за купона техника да може да бъде разположена за купона там", додаде Кръпката.     

 

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички