Муунспел ще свирят в България най-после


Муунспел ще свирят в България най-после

5858

След дългогодишно отлагане и перипетии, най-накрая легендарните мрачни бардове Муунспел (Moonspell) ще посетят и България за концерт.

Той ще се състои в столичния "Blue Box" на 3 декември.

Феновете, които следят отблизо дейността на най-добрата португалска метъл банда, са добре осведомени, че през последните години тя гостува по няколко пъти във всяка от съседните ни държави - Румъния, Сърбия и Гърция, но рокаджиите винаги прескачаха София.

Сега организаторите "Most Of Evil" с радост обявяват, че една от най-очакваните от българските метъл фенове групи се довери именно на тях да домакинства на първата им българска дата.

Билетите на цена 35 (за първите 200)/ 40 / 45 лева, тръгват в продажба в мрежата на "Eventim" от 28 октомври, сряда.

Бандата, която е в своя апогей, особено след издаването на суперуспешния си албум "Night Eternal" (2008), е набрала много инерция от почти непрекъснатите концерти, които изнася през последните три години.

Свидетели, имали щастието да ги гледат на живо, не пестят суперлативите си по отношение на шоуто, което ни очаква.

Честта да открият историческото шоу имат класните български дарк метъл артисти Embrace By Dark.

Още от Рок


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Lady Gaga - "Mayhem"

Видео


Албуми


Lady Gaga - "Mayhem"

Съчетавайки еклектичната енергия, която за първи път завладя феновете на Лейди Гага (Lady Gaga), със смела...

Най-четени новини


виж всички