Foreigner на 50! Прощалното турне на легендарната банда ще мине и през София
Shadowmass и Typhus с нови албуми на десант в София. Threat и Mass Confusion също ще участват в металиадата
Канадската сензация Джонатан Рой се завръща с нов албум за концерт в София
"Алтернативен Чавдар" – нова сцена и съвременна музика в Коледното село на България - с. Чавдар
Европейското турне на Skillet ще мине през България догодина
Hauser води световни звезди за концерта си в София
Tash Sultana за първи път в България
Иван Шопов, Carmen Rizzo, The Science и атрактивни международни артисти се включват в първото имерсивно аудио събитие в България СФЕРА vol. 1
Флагмани на електронната и денс сцена се присъединяват към SPICE Music Festival 2026 за Summer Jam
Scorpions представят новия си албум "Coming Home Live" с концерт в София през лятото
Take 6 Christmas Symphony за първи път в България
Вечният Род Стюърт на 80 години дебютира в България

Поли Генова: Има смисъл да участваме в Евровизия


Поли Генова: Има смисъл да участваме в Евровизия

5301

Поли Генова, която представи страната ни на "Евровизия" тази година, сподели със своя колега – водещия Марк О’Селски, за впечатленията си от конкурса.

Певицата бе на гости в предаването "На инат" снощи, веднага след пристигането си от Дюселдорф.

Поли не успя да стигне до финала, но вместо разочарована, тя дойде в студиото на "Нова телевизия" усмихната и заредена с енергия.

Оказа се, че певицата е забравила телефона си в Дюселдорф, а Марк О’Селски се пошегува, че може би го е забравила в нечия стая след конкурса.
 
На въпрос на водещия дали се връща от Германия като победител или като победен, Поли отговори: "Чувствам се горда българка, защото на "Евровизия" аз и моят екип дадохме всичко от себе си и мисля, че се представихме достойно. Виждам го по реакциите на публиката и на хората около мен, много ми беше важно те да са доволни. Определено усещам подкрепата на публиката".

Генова отрече регламентът на конкурса да е оставил лош вкус у нея и каза, че имало смисъл България да продължава да участва в "Евровизия", защото важното било да правим качествена българска музика и бъдем конкурентноспособни спрямо останалите европейски държави. "Трябва да продължаваме да се борим" – категорично заяви младата певица и се разплака, когато видя видеото с поздравите на всички български изпълнители, дошли в студиото на предаването "На инат", за да подкрепят Поли и кампанията на Марк О’Селски за българската музика.

Както MySound.bg вече извести, Графа, Остава, Янка Рупкина, Мария Илиева, Боян, Криста, Б.Т.Р., Мариана Попова, Орлин Павлов, Любо Киров, Рут Колева и Мастило закриваха всяка вечер шоуто на триизмерното магаре със свои изпълнения в първите две седмици на май.

http://play.novatv.bg/play/247178/?autostart=true

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички