"Аларма Пънк Джаз 2026" започва с нойз-рок дуото NYOS
"Ще лъжеш ли?", пита Greesh и представя новия си албум в София
Второ издание на танцовата забава Winter Gore Dance Party
Foreigner на 50! Прощалното турне на легендарната банда ще мине и през София
Shadowmass и Typhus с нови албуми на десант в София. Threat и Mass Confusion също ще участват в металиадата
Канадската сензация Джонатан Рой се завръща с нов албум за концерт в София
"Алтернативен Чавдар" – нова сцена и съвременна музика в Коледното село на България - с. Чавдар
Европейското турне на Skillet ще мине през България догодина
Hauser води световни звезди за концерта си в София
Tash Sultana за първи път в България
Иван Шопов, Carmen Rizzo, The Science и атрактивни международни артисти се включват в първото имерсивно аудио събитие в България СФЕРА vol. 1
Флагмани на електронната и денс сцена се присъединяват към SPICE Music Festival 2026 за Summer Jam

Тома катастрофира на булевард Йерусалим в София


Тома катастрофира на булевард Йерусалим в София

4679

Тома катастрофира тази сутрин в София, минути преди да влезе за интервю в студиото на Радио FM+.

Екшънът се разигра под прозорците на медията, към която музикантът бързаше за разговор с Алекс и Момчил от сутрешното шоу Kofein!.

Гостуването обаче се отложи заради неприятния инцидент. Все пак Тома представи новия си сингъл "Сам на света" в предаването на Калина Стефанова. Парчето е с участието на Били Хлапето и е записано в студиото на Влади Ампов-Графа. Текстът е дело на Димо Стоянов от P.I.F.

Цялото интервю с Тома тук:
 
http://fmplus.net/news/music/2011-10-12/toma-katastrofira-na-natovareniia-bulevard-na-radio-fm.fm+

Режисьор на видеото "Сам на света" (виж клипа ТУК) е Васил Стефанов, който комбинира реални персонажи с анимирани образи сред мрачен приказен декор. Кадрите представвят и новия имидж на Тома, който наскоро се раздели с така популярната си дълга коса за сметка на къса нео пънк прическа. Вокалистът е все така роки, в кецове и небрежни ти-шърти от специалната рок серия на световната марка Converse, която се грижи за гардероба на звездата. 

Парчето "Сам на света" оглави класацията за най-продавана онлайн БГ песен в сайта на GloBul миналата седмица.

"Не мога да повярвам, че се случи, аз съм супердобър шофьор", коментира лекия пътен инцидент Тома. Произшествието станало по вина на музиканта в опитите му да паркира по натоварения булевард "Йерусалим" в сутрешния пиков час. Щетите не са сериозни, но изпълнителят се замисля дали да не смени колата си.

След участието си по Радио FM+ Тома си тръгна по-спокоен и развеселен към вкъщи, където го очаква актрисата Албена Михова, с която, по неговите думи, са много щастливи.

Рокаджията не предвижда издаването на нов албум засега, но обещава музикални изненади за Коледа.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички