Ирландските келтик пънк пионери The Mahones с концерт в София
Dødheimsgard, Kampfar и Theotoxin палят кладата на метъла за цял уикенд през лятото
"Тайната на музиката" продължава своя път в театър "Азарян" с представления, филм и срещи с публиката
Мери Бойс бенд с концерт за рождения си ден. И с още една плоча - на албума "Щастливи дни"
Николина Чакърдъкова обедини България в една вечер на дух и музика
Швейцарските спейс прог титани Monkey 3 хедлайн в София
Най-личният спектакъл на Николина Чакърдъкова
The Sons Of Buena Vista в София. Взрив от салса и сон кубано в клуб Joy Station
Марко Дзомба солист в концерт за саксофон от Джон Уилямс преди рождения му ден на 8 февруари
ЧРД на H.M.S.U., става на 27. Черпи с дръм-ен-бейс и джънгъл от Goldie и KiNK
Последна информация за концерта на K-pop звездите XLOV
Монументалният Робърт Плант със Saving Grace и Сюзи Дайън в Пловдив. All That Glitters…

Виж кой спечели двудневен пропуск за Каварна Рок Фест 2016


Виж кой спечели двудневен пропуск за Каварна Рок Фест 2016

5050

Поредното издание на любимата ви рубрика "Спечели с MySound.bg" завърши.

Предложението и този път бе от нашите приятели Loud Concerts. Както е известно,  те по традиция организират "Каварна Рок Фест", чието тазгодишно издание ще се проведе на 2 и 3 юли.

Един от вас получи уникалния шанс да се сдобие с двудневен пропуск за дългоочакваното събитие, а двама - да се срещнат с любимата си банда Therion и да вземат автографи от Christofer Johnsson и неговите момчета.

Имената на късметлиите бяха изтеглени на принципа на томболата сред всички, дали правилен и навременен отговор на въпроса:

Как се нарича последният албум на Therion?

Вярното е: "Les Fleurs du Mal" (2012)

Честито на Велизар Тотев, който получава двудневния пас, и на Марица Пенкова и Илиян Гаджев за това, че ще срещнат с  шведските симфоник метъл легенди Териън.

Бандите, които ще забият тази година на "Каварна Рок Фест", са:
2 юли – Axel Rudi Pell, Therion, Odd Crew, Varg и E-an-na
3 юли - Avantasia, Soilwork, Last Hope, Myrath и Thiarra

На стадион "Калиакра" няма да се допуска внасянето на застрашаващи здравето опасни предмети, фотоапарати със сменяем обектив, професионалнивидео камери и други професионални записващи устройства.

Деца до 7-годишна възраст ще влизат на фестивала в Каварна безплатно, но с придружител и попълнена декларация. Всички зрители под 18 години трябва да имат закупен билет и да бъдат съпроводени от придружител с попълнена декларация. От сайта www.loudconcerts.com или оттук (http://loudconcerts.bg/deklaraciia-za-pridruzhitel-loud-concerts) може да бъде свалена декларацията за придружител. Декларацията може да бъде получена и от охраната на входовете на стадиона. Документът трябва да бъде попълнен, подписан и представен на съответните входове, като няма нужда да бъде нотариално заверен.

Билетите за "Каварна Рок Фест" 2016 са в продажба в мрежата на Eventim (www.eventim.bg) и партньорите в цялата страна - магазинитe Office 1 Superstore, OMV, Picadilly, "Техномаркет" и "Технополис".

Междувременно, все още може да пробваш късмета си за:

- книгата "Брайън Мей: Цялата история на Queen".

Повече - ТУК!

- последния албум на Графа "Моменти".

Ето КАК

Успех на всички!

 

Още от Рок


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички